Yozgat Çamlık Hotel - Yozgat Merkez Otelleri - Yozgat | Dostur

Yozgat Çamlık Hotel

Tatilinize Özel Fiyat Hesaplama
Hesapla
Yozgat'ın Çamlık Milli Parkı içerisinde, etrafını saran yemyeşil doğasıyla faaliyet gösteren Yozgat Çamlık Hotel, konforlu odaları, fitness salonu, sauna, kapalı yüzme havuzu, otopark gibi tesis içi imkanları ile keyifli bir konaklama deneyimi sunuyor. Tesis bünyesindeki salonları ile farklı kapasitelerde ziyafet ya da toplantı organizasyonları yapma imkanı sağlıyor.
Yozgat Çamlık Hotel'e: Yozgat Otogar 2 km, Yozgat Şehir Merkezi 2 km, T.C. Bozok Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi 2 km uzaklıkta olup; Çeşka Kalesi 7 km, Külhöyük 30 km, Kerkenes Kalesi 23 km, Yazılıkaya 29 km, Yozgat Çamlığı Millî Parkı 1 km mesafededir.
Yozgat Çamlık Hotel Standart Odalarında Uydu yayını Lcd Tv, Minibar, Merkezi Isıtma, Banyo Wc, Saç kurutma, Telefon, Kablosuz İnternet mevcut olup, zemin halı kaplıdır.
Otelde sabah kahvaltısı 08:00-10:00 saatleri arasında servis edilmektedir.

Sabah kahvaltısı dışında alınan tüm yiyecekler ücretli olup, tesis genelinde alınan tüm içecekler ücretlidir.
Yozgat Çamlık Hotel odalarına giriş saati 14.00'ten itibaren başlamaktadır. Odaları boşaltma saati ise en geç 12.00'dir. Tesise evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Aile odaları ve bazı özel odalar haricinde diğer odalarda yapılan 2+2 ya da 3+1 konaklamalar ilave yatak eklenmesi sebebiyle sıkışıklığa sebep olabilir ve bu ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.

Tesiste oda kahvaltı konaklamalar çıkış günü sabah kahvaltısı ile son bulur.

Standart Oda

Period İndirim
Oranı
Pansiyon
Tipi
2 Kişilik
Odada Kişi Başı
Tek Kişilik
Odada Kişi Başı
Çocuk Taksit
28.02.2020 - 30.06.2020
Tüm Günler
Kahvaltı Dahil
140,00 TL

176,47 TL

Galata Çamlık Hotel Standart Odalarında Uydu yayını Lcd Tv, Minibar, Merkezi Isıtma, Banyo Wc, Saç kurutma, Telefon, Kablosuz İnternet mevcut olup, zemin halı kaplıdır.

Suit Oda

Period İndirim
Oranı
Pansiyon
Tipi
2 Kişilik
Odada Kişi Başı
Tek Kişilik
Odada Kişi Başı
İlave Yatak 3 Kişilik
Odada Kişi Başı
Çocuk Taksit
28.02.2020 - 30.06.2020
Tüm Günler
Kahvaltı Dahil
205,88 TL

412,00 TL

118,00 TL

180,00 TL

Galata Çamlık Hotel Suit Odalarında Oturma gurubu, Uydu yayını Lcd Tv, Minibar, Merkezi Isıtma, Banyo Wc, Saç kurutma, Telefon, Kablosuz İnternet mevcut olup, zemin halı kaplıdır.

dostur e-bülten’e üye olun,
indirim ve fırsatlardan anında haberiniz olsun

E-Posta ve SMS yoluyla kampanyalardan haberdar olmak istiyorum. Gizlilik İlkeleri ve Üyelik sözleşmesini okudum. ONAYLIYORUM


9597

%100
Güvenli Alışveriş