Ünver Otel Adana - Seyhan Otelleri - Adana | Dostur

Ünver Otel Adana

Tatilinize Özel Fiyat Hesaplama
Hesapla
Ünver Otel Adana, Şehrin tam merkezinde turistik ve tarihi yerlere yakın konumu ile avantaj sağlıyor. Tesisin modern ve sade olarak dekore edilmiş odalarında misafirlerin ihtiyacı olabilecek tüm ekipmanlar mevcuttur.
Ünver Otel Adana; 5 Ocak Stadyumu'na 2 km, Çukurova Üniversitesi'ne 8 km, Adana Şakirpaşa Havalimanı'na 4 km, Optimum Outlet'e 5 km, Adana Otogar'ına 7 km, Adana Garı'na 4 km, Adana Arkeoloji Müzesi'me 750 m, Adana Devlet Hastanesi'ne 2 km uzaklıktadır.
Ünver Otel Adana Standart Odaları 12 - 14 m² genişliğindedir. Odalarda, Kablosuz İnternet, Banyo, WC, Oda Servisi, Balkon, Split Klima, Uyandırma Servisi, Televizyon, Duş mevcuttur.
Ünver Otel Adana'da sabah kahvaltısı dışında alınan tüm yiyecekler ve tesis genelinde alınan tüm içecekler ücretlidir.

Otelde sabah kahvaltısı 06:00-10:00 saatleri arasında servis edilmektedir.
Ünver Otel Adana, odalarına giriş saati 14.00'ten itibaren başlamaktadır. Odaları boşaltma saati ise en geç 12.00'dir. Tesise evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Tesiste oda kahvaltı konaklamalar çıkış günü sabah kahvaltısı ile son bulur.

dostur e-bülten’e üye olun,
indirim ve fırsatlardan anında haberiniz olsun

E-Posta ve SMS yoluyla kampanyalardan haberdar olmak istiyorum. Gizlilik İlkeleri ve Üyelik sözleşmesini okudum. ONAYLIYORUM


9597

%100
Güvenli Alışveriş