The Suites Antalya - Konyaaltı Otelleri - Antalya Merkez | Dostur

The Suites Antalya

Tatilinize Özel Fiyat Hesaplama
Hesapla
Antalya'nın 7km plajı ile kendine hayran bırakan beldesi Konyaaltı'nda hizmet veren The Suites Antalya misafirlerine ev konforunda, yüksek standartlarda bir konaklama deneyimi sağlıyor. Tesis odaları 1+1 ve 2+1 daireler şeklinde dizayn edilmiş olup, mutfak ve mutfak gereçleri, oturma grubu, banyo gibi ev ortamında konforunuz için var olması gereken bütün detaylar düşünülmüştür. Tesiste açık yüzme havuzu, Türk hamamı, sauna ve açık yüzme havuzu da mevcuttur.
The Suites Antalya'ya Antalya Havalimanı 18 km, Antalya Şehir Merkezi 9 km, Kemer 28 km mesafededir.
The Suites Antalya 1+1 ve 2+1 Standart Dairelerinde Mutfak, Oturma Grubu, Yemek Masası, Uydu yayını Lcd Tv, Minibar, Merkezi Isıtma, Banyo Wc, Saç kurutma, Telefon, Kablosuz İnternet mevcut olup, zemin laminant parkedir.
Sadece Oda konaklamalarda tesis genelinde alınan bütün yiyecek ve içecekler ücretlidir.
The Suites Antalya odalarına giriş saati 14.00'ten itibaren başlamaktadır. Odaları boşaltma saati ise en geç 12.00'dir. Tesise evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Aile odaları ve bazı özel odalar haricinde diğer odalarda yapılan 2+2 ya da 3+1 konaklamalar ilave yatak eklenmesi sebebiyle sıkışıklığa sebep olabilir ve bu ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.

1+1 Standart Oda

Period İndirim
Oranı
Pansiyon
Tipi
2 Kişilik
Odada Kişi Başı
Tek Kişilik
Odada Kişi Başı
Çocuk Taksit
01.11.2020 - 30.04.2021
Tüm Günler
Sadece Oda
16,00 EUR

32,00 EUR

The Suites Antalya 1+1 Standart Odalar bir yatak odası, salondan oluşuyor. Yatak odasında çift kişilk yatak ,salonda da çift kişilik açılır koltuk ve açık mutfaktan oluşmaktadır. 1 adet banyo/wc bulunmaktadır. Modern bir tasarımla dekore edilmiş evlerimizde 2 yetişkin ,2 çocuk olarak kalabileceği, rahatça TV izleyeceği salon, yemek masası ve tüm ekipmanları ile mutfağı bulunmaktadır.

1+1 Deluxe Oda

Period İndirim
Oranı
Pansiyon
Tipi
2 Kişilik
Odada Kişi Başı
Tek Kişilik
Odada Kişi Başı
3 Kişilik
Odada Kişi Başı
Çocuk Taksit
01.11.2020 - 30.04.2021
Tüm Günler
Sadece Oda
18,00 EUR

36,00 EUR

12,00 EUR

The Suites Antalya 1+1 Deluxe Odalar bir yatak odası ve salondan oluşuyor.Yatak odasında çif kişilik yatak , salonda da 2 kişilik 1 adet açılır köşe koltuk , tek kişilik 1 adet açılır koltuk ve açık mutfaktan oluşmaktadır. 1 adet banyo/wc bulunmaktadır. Modern bir tasarımla dekore edilmiş evlerimizde 3 yetişkin ,2 çocuk olarak kalabileceği, rahatça TV izleyeceği salon, yemek masası ve tüm ekipmanları ile mutfağı bulunmaktadır.

2+1 Standart Oda

Period İndirim
Oranı
Pansiyon
Tipi
2 Kişilik
Odada Kişi Başı
Tek Kişilik
Odada Kişi Başı
3 Kişilik
Odada Kişi Başı
Çocuk Taksit
01.11.2020 - 30.04.2021
Tüm Günler
Sadece Oda
22,00 EUR

44,00 EUR

14,67 EUR

The Suites Antalya 2+1 Standart Odalar bir yatak odası, bir çocuk odası ,salondan oluşuyor.Yatak odasında çif kişilik yatak,çocuk odasında tek kişilik yatak , salonda da 2 kişilik 1 adet açılır köşe koltuk , tek kişilik 1 adet açılır koltuk ve açık mutfaktan oluşmaktadır. 1 adet banyo/wc bulunmaktadır. Modern bir tasarımla dekore edilmiş evlerimizde 3 yetişkin ,2 çocuk olarak kalabileceği, rahatça TV izleyeceği salon, yemek masası ve tüm ekipmanları ile mutfağı bulunmaktadır.

dostur e-bülten’e üye olun,
indirim ve fırsatlardan anında haberiniz olsun

E-Posta ve SMS yoluyla kampanyalardan haberdar olmak istiyorum. Gizlilik İlkeleri ve Üyelik sözleşmesini okudum. ONAYLIYORUM


9597

%100
Güvenli Alışveriş