Tera Life Termal Hotel Nevşehir - Kozaklı Otelleri - Nevşehir | Dostur

Tera Life Termal Hotel Nevşehir

Tatilinize Özel Fiyat Hesaplama
Hesapla
Tera Life Termal Kozaklı'da bulunan tesis, Şık dekore edilmiş odaları ile termal suyun şifası ile konforlu konaklama ayrıcalığını buluşturuyor. Yüksek derecedeki sıcaklığı ve içerdiği yüksek mineral değerleri ile "termomineralli" olma özelliğine sahip suyu sayesinde tesis, konuklarına sağlık dolu bir tatil seçeneği sunuyor. Toplamda 56 odası mevcuttur.
Tera Life Termal Alışveriş Merkezi Forum AVM 84 km, Kozaklı 2 km, Ürgüp Stadyum 79 km, Nevşehir Otogar 83 km, Nevşehir Üniversitesi 78 km, Şehir Merkezi Nevşehir 83 km, Kapadokya 74 km, Nevşehir Kapadokya Havalimanı 87 km, Hacıbektaş İlçe Hastanesi 53 km mesafededir.
Tera Life Termal Standart Odalarında Uydu yayını Lcd Tv , Minibar , Merkezi Isıtma , Banyo Wc , Saç kurutma , Telefon , Kablosuz İnternet mevcuttur.
Yarım pansiyon konaklamalarda,sabah ve akşam yemekleri dışında alınan yiyecekler ücretli. Tesis genelinde alınan tüm içecekler ücretli.
Tesisin termal bölümü, Erkekler Termal Havuz, Bayanlar Termal Havuzu, Sauna, Şok Havuzu, Hamam, Erkekler Kapalı Havuz, Bayanlar Kapalı Havuz mevcuttur.
Romatizmal hastalıklar,
Kronik bel ağrısı,
Kadın hastalıkları,
Sinirsel (stres ve strese bağlı) hastalıklar,
Deri hastalıkları,
Metabolizma (beslenme) bozuklukları,
Böbrek ve idrar yolu hastalıkları,
Mide, bağırsak, safra kesesi hastalıkları,
Kireçleme, kemik ve eklem hastalıkları,
Hastalık ve ameliyat sonrası rahatsızlıklar.
Tera Life Termal odalarına giriş saati 14.00'ten itibaren başlamaktadır. Odaları boşaltma saati ise en geç 12.00'dir. Tesise evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Aile odaları ve bazı özel odalar haricinde diğer odalarda yapılan 2+2 ya da 3+1 konaklamalar ilave yatak eklenmesi sebebiyle sıkışıklığa sebep olabilir ve bu ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.

dostur e-bülten’e üye olun,
indirim ve fırsatlardan anında haberiniz olsun

E-Posta ve SMS yoluyla kampanyalardan haberdar olmak istiyorum. Gizlilik İlkeleri ve Üyelik sözleşmesini okudum. ONAYLIYORUM


9597

%100
Güvenli Alışveriş