Taşhan Hotel Edirne - Edirne Merkez Otelleri - Edirne | Dostur

Taşhan Hotel Edirne

Tatilinize Özel Fiyat Hesaplama
Hesapla
Taşhan Hotel Tarihi mimariye sahip ve bu güne dek kendini muhafaza ederek gelmiştir. Taş yapıdan oluşan binası turistik gezi ve iş seyahatlerinde tercih eden konuklarına alternatif seçenek sunmaktadır. Tesisin toplamda 13 odası mevcuttur.
Taşhan Hotel Margi Outlet 3 km, Edirne 25 Kasım Şehir Stadyumu 750 m, Tekirdağ Çorlu Havalimanı 152 km, Edirne Lisesi Müzesi 950 m, Trakya Üniversitesi 8 km, Edirne Otogar 9 km mesafededir.
Standart Odalar 14-16 m² büyüklüğündedir. Odaların bazılarında çift kişilik tek yatak, bazılarında ise tek kişilik iki ayrı yatak bulunuyor.
Otelde sabah kahvaltısı 07:00-10:00 saatleri arasında servis edilmektedir.
Sabah kahvaltısı dışında alınan tüm yiyecekler ücretli olup, tesis genelinde alınan tüm içecekler ücretlidir.
Taşhan Hotel odalarına giriş saati 14.00'ten itibaren başlamaktadır. Odaları boşaltma saati ise en geç 12.00'dir. Tesise evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Aile odaları ve bazı özel odalar haricinde diğer odalarda yapılan 2+2 ya da 3+1 konaklamalar ilave yatak eklenmesi sebebiyle sıkışıklığa sebep olabilir ve bu ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.

dostur e-bülten’e üye olun,
indirim ve fırsatlardan anında haberiniz olsun

E-Posta ve SMS yoluyla kampanyalardan haberdar olmak istiyorum. Gizlilik İlkeleri ve Üyelik sözleşmesini okudum. ONAYLIYORUM


9597

%100
Güvenli Alışveriş