Sera Lake Resort Hotel - Akçaabat Otelleri - Trabzon | Dostur

Sera Lake Resort Hotel

Tatilinize Özel Fiyat Hesaplama
Hesapla
Sera Lake Resort Hotel doğa ile iç içe bulunduğu konumdan dolayı turistik gezi için tercih eden misafirlerine huzur verici ortam sağlıyor. Tesisin tüm odalarında TV, uydu yayını, telefon, minibar, banyo ve saç kurutma makinesi bulunuyor.
Sera Lake Resort Hotel Otogar 17 km, Trabzon Havalimanı 19 km, Trabzon Ayasofya Müzesi 11 km (Tepe)Sis Dağı 82 km, Çal Mağarası 39 km, Şehir Merkezi Trabzon 39 km, Karadeniz Teknik Üniversitesi 23 km mesafededir.
Sera Lake Resort Hotel Standart Odalar 24 m² büyüklüğündedir. Odalarda çift kişilik tek yatak bulunuyor ve tüm odalarda Banyo Saç Kurutma Makinesi, WC, Klima, LCD, TV, Uydu Yayını, Minibar, Telefon mevcut.
Otelde sabah kahvaltısı 07:00-10:00 saatleri arasında servis edilmektedir.
Sabah kahvaltısı dışında alınan tüm yiyecekler ücretli olup, tesis genelinde alınan tüm içecekler ücretlidir.
Sera Lake Resort Hotel odalarına giriş saati 14.00'ten itibaren başlamaktadır. Odaları boşaltma saati ise en geç 12.00'dir. Tesise evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Tesiste oda kahvaltı konaklamalar çıkış günü sabah kahvaltısı ile son bulur.

dostur e-bülten’e üye olun,
indirim ve fırsatlardan anında haberiniz olsun

E-Posta ve SMS yoluyla kampanyalardan haberdar olmak istiyorum. Gizlilik İlkeleri ve Üyelik sözleşmesini okudum. ONAYLIYORUM


9597

%100
Güvenli Alışveriş