Şamdan Termal Otel Denizli - Karahayıt Otelleri - Pamukkale | Dostur

Şamdan Termal Otel Denizli

Tatilinize Özel Fiyat Hesaplama
Hesapla
Şamdan Termal Otel Denizli'nin Karahayıt bölgesinde bulunuyor, bulunan , Pamukkale Ilıcaları’ndan getirilen şifalı suyla doldurulan termal havuzları ve güler yüzlü personeli ile konuklarına rahat bir tatil imkanı sunuyor. Tesiste toplamda 40 odası mevcuttur.
Şamdan Termal Otel Denizli Şehir Merkezi 24 km, Denizli Çardak Havalimanı 77 km,Denizli Atatürk Stadyumu 25 km, Egs Park AVM 25 km, Denizli Otogarı 23 km mesafededir.
Standart odalar 25 m² büyüklüğünde. Odalarda çift kişilik tek yatak veya tek kişilik iki ayrı yatak bulunuyor.
Sabah kahvaltı servisi 07.30-10.30(Açık Büfe) Akşam Yemeği 19.00-21.00 (Set Menü) Yarım pansiyon konaklamalarda,sabah ve akşam yemekleri dışında alınan yiyecekler ücretli. Tesis genelinde alınan tüm içecekler ücretli.
Karahayıt kaplıcasının Tedavi Ettiği Hastalıklar:
Pamukkale kaplıcasının suları ile aynı etkileri gösterir. İçme kürleri sindirim sistemi, özellikle mide, bağırsak, karaciğer, safra yolları fonksiyon bozuklukları, hipostenik dispepsiler, safra pigmentlerinden stazları, safra kesesi ve safra yollarının kronik iltihapları, taşları şişmanlık, diabet, gut; banyo kürleri dolaşım sistemine ait hastalıklar, kalp, beyin ve etraf atar damarlardaki iskemik sendromlar, damar sertliği, tansiyon değişimi, bronşiyal astım vakaları, osteoartroz sınıfına giren ve bilhassa alt ekstremitlerde yerleşen romatizmal sendromlar, akut devresini geçirmiş ve stabilize durumdaki artritis sendromlarında etkilidir.
Şamdan Termal Otel odalarına giriş saati 14.00'ten itibaren başlamaktadır. Odaları boşaltma saati ise en geç 12.00'dir. Tesise evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Tesiste verilen Yarım Pansiyon konaklamalar akşam yemeği ile başlar, konaklanan gece sayısı kadar akşam yemeğini içerir ve çıkış günü sabah kahvaltısı ile son bulur. Oda Kahvaltı konaklamalar ise çıkış günü sabah kahvaltısı ile son bulur.

dostur e-bülten’e üye olun,
indirim ve fırsatlardan anında haberiniz olsun

E-Posta ve SMS yoluyla kampanyalardan haberdar olmak istiyorum. Gizlilik İlkeleri ve Üyelik sözleşmesini okudum. ONAYLIYORUM


9597

%100
Güvenli Alışveriş