Radisson Blu Hotel Kayseri - Melikgazi Otelleri - Kayseri | Dostur

Radisson Blu Hotel Kayseri

Tatilinize Özel Fiyat Hesaplama
Hesapla
Radisson Blu Hotel, Misafirlerine şık ve zevkli dizayn edilmiş odalarında ağırlamak ve yer aldığı mevkiden dolayı iş seyahatleri için tatil konaklamaları tercih eden misafirlerine kaliteli hizmet anlayışı sunmaktadır. Tesisin toplamda 244 odası mevcuttur.
Radisson Blu Hotel; Tren İstasyonu Kayseri 2 km, Ibni Sina Hastanesi 537 mt, Acıbadem Hastanesi 895 m, Ahmet Özkan Camii 130 mt, Kayseri Terminalı 9 km, Anıt Mimar Sinan 986 mt, Şah Kutlu Hatun Türbesi 337 mt, Anıt Mustafa Kemal Atatürk 628 mt, Arkeoloji Müzesi 793 mt, Merkez Kayseri Kalesi 615 mt, Merkezi Kayseri 1 km, Kayseri Erkilet Havaalanı 6 km, İletişim Fakültesi 4 km, Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi 2 km mesafededir.
Radisson Blu Hotel Kayseri'nin, Standart Odalarında Uydu yayını Lcd Tv, Minibar, Merkezi Isıtma, Banyo Wc, Saç kurutma, Telefon, Kablosuz İnternet mevcuttur.
Tesis de Sabah Kahvaltı hizmeti Saat 07:00 - 10:00 arasında yapılmaktadır.
Radisson Blu Hotel Kayseri, Odalarına giriş saati 14.00'ten itibaren başlamaktadır. Odaları boşaltma saati ise en geç 12.00'dir. Tesise evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Aile odaları ve bazı özel odalar haricinde diğer odalarda yapılan 2+2 ya da 3+1 konaklamalar ilave yatak eklenmesi sebebiyle sıkışıklığa sebep olabilir ve bu ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir. Tesiste oda kahvaltı konaklamalar çıkış günü sabah kahvaltısı ile son bulur.

dostur e-bülten’e üye olun,
indirim ve fırsatlardan anında haberiniz olsun

E-Posta ve SMS yoluyla kampanyalardan haberdar olmak istiyorum. Gizlilik İlkeleri ve Üyelik sözleşmesini okudum. ONAYLIYORUM


9597

%100
Güvenli Alışveriş