Pam Thermal Hotel - Karahayıt Otelleri - Pamukkale | Dostur

Pam Thermal Hotel

Tatilinize Özel Fiyat Hesaplama
Hesapla
Pam Thermal Hotel, Pamukkale Karahayıt mevkiinde bulunmaktadır. Türkiye'de ilk A Tipi Tıp ve Rehabilitasyon Merkezi Hizmete Girmiştir Tesis 8 bloktan oluşmakta olup kür merkezine bağlantılı şekilde inşaa edilmiştir. Pam Thermal bünyesinde; kapalı restaurant, 4 adet bar, kapalı disko, konferans salonu, kür merkezi, açık yüzme havuzu, açık ve kapalı termal havuzlar, açık ve kapalı çocuk havuzu bulunmaktadır.
Pam Thermal Pamukkale, Karahayıt mevkiinde bulunan 18.000 m2 alana üzerinde kurulu olan tesis, Pamukkale’ye 4 km., Denizli’ye 25 km. havalimanına 65 km. mesafededir.
İki Kişilik Standart Odalar 20 m² büyüklüğünde ve Odalarda çift kişilik tek yatak veya tek kişilik iki ayrı yatak bulunuyor.
Sabah kahvaltı hizmeti 07.00-10.00 da Akşam yemeği 19.00-21.30 da servis edilmektedir.
Yarım pansiyon konaklamalarda,sabah ve akşam yemekleri dışında alınan yiyecekler ücretli. Tesis genelinde alınan tüm içecekler ücretli. Tam pansiyon konaklamalarda sabah,öğle ve akşam yemekleri dışında alınan yiyecekler ücretli. Tesis genelinde alınan tüm içicekler ücretli. A la carte restoran rezervasyonlu ve ücretli.
Tesiste bulunan normal havuz akşam 21.00 de kapanıyor. Kapalı termal havuzlar 23.00 a kadar, açık çamur termal ise 24.00 a kadar hizmet veriyor. Tesisin Spa / Wellness bölümünde kapalı termal havuz, jakuzi, buhar odası, sauna, hamam ve masaj gibi hizmetler bulunuyor.
Pam Thermal Hotel odalarına giriş saati 14.00'ten itibaren başlamaktadır. Odaları boşaltma saati ise en geç 12.00'dir. Tesise evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlı olarak değişiklik göstermektedir.
Yarım pansiyon konaklamalarda,sabah ve akşam yemekleri dışında alınan yiyecekler ücretli. Tesis genelinde alınan tüm içecekler ücretli.

dostur e-bülten’e üye olun,
indirim ve fırsatlardan anında haberiniz olsun

E-Posta ve SMS yoluyla kampanyalardan haberdar olmak istiyorum. Gizlilik İlkeleri ve Üyelik sözleşmesini okudum. ONAYLIYORUM


9597

%100
Güvenli Alışveriş