Obam Termal Resort Otel Balıkesir - Sındırgı Otelleri - Balıkesir | Dostur

Obam Termal Resort Otel Balıkesir

Tatilinize Özel Fiyat Hesaplama
Hesapla
Obam Termal Sındırgı mevkinde yer alıyor. Tesisin toplamda 92 odası bulunmakta ve huzurlu keyif dolu tatil imkanı sunmaktadır.
Obam Termal, Balıkesir Otogarı 71 km, Yaylada Alışveriş Merkezi 75 km, Kuş Cenneti Milli Parkı 154 km, Atatürk Stadı 70 km, Balıkesir Merkez Havaalanı 70 km, Kaz Dağı 195 km, Bigadiç Devlet Hastanesi 32 km mesafededir.
Obam Termal Standart odalar 30 m² büyüklüğünde ve Odalarda çift kişilik tek yatak veya tek kişilik iki ayrı yatak bulunuyor.
Yarım pansiyon konaklamalarda,sabah ve akşam yemekleri dışında alınan yiyecekler ücretli. Tesis genelinde alınan tüm içecekler ücretli.

Tam pansiyon konaklamalarda sabah,öğle ve akşam yemekleri dışında alınan yiyecekler ücretli. Tesis genelinde alınan tüm içicekler ücretli. A la carte restoran rezervasyonlu ve ücretli.
Tesisin termal bölümü, Tuz Odası, Erkekler Termal Havuz, Kapalı Termal Havuz, Bayanlar Termal Havuzu, Hamam, Sauna, Buhar Odası mevcut.
Romatizmal hastalıklar,
Kronik bel ağrısı,
Kadın hastalıkları,
Sinirsel (stres ve strese bağlı) hastalıklar,
Deri hastalıkları,
Metabolizma (beslenme) bozuklukları,
Böbrek ve idrar yolu hastalıkları,
Mide, bağırsak, safra kesesi hastalıkları,
Kireçleme, kemik ve eklem hastalıkları,
Hastalık ve ameliyat sonrası rahatsızlıklar.
Obam Termal odalarına giriş saati 14.00'ten itibaren başlamaktadır. Odaları boşaltma saati ise en geç 12.00'dir. Tesise evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlı olarak değişiklik göstermektedir.
Aile odaları ve bazı özel odalar haricinde diğer odalarda yapılan 2+2 ya da 3+1 konaklamalar ilave yatak eklenmesi sebebiyle sıkışıklığa sebep olabilir ve bu ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.

dostur e-bülten’e üye olun,
indirim ve fırsatlardan anında haberiniz olsun

E-Posta ve SMS yoluyla kampanyalardan haberdar olmak istiyorum. Gizlilik İlkeleri ve Üyelik sözleşmesini okudum. ONAYLIYORUM


9597

%100
Güvenli Alışveriş