Nazar Otel Trabzon - Trabzon Merkez Otelleri - Trabzon | Dostur

Nazar Otel Trabzon

Tatilinize Özel Fiyat Hesaplama
Hesapla
Nazar Otel Trabzon sağladığı hizmet ve olanaklarla öne çıkıyor, özellikle turistik seyahatlerinde ve iş amaçlı tercih eden konuklarına rahat bir tatil imkanı sunuyor. Tesiste 41 oda mevcut. Tüm odalarda; minibar, saç kurutma makinesi, telefon, TV, banyo, WC, klima, kablosuz internet bulunmaktadır.
Nazar Otel Trabzon Ayasofya Müzesi 5 km, Hüseyin Avni Aker Stadyumu 1 km, Trabzon Havalimanı 4 km
Karadeniz Teknik Üniversitesi Farabi Hastanesi 2 km, Trabzon Otogar 1 km, Trabzon Limanı 500 m, Karadeniz Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi 2 km mesafededir.
Nazar Otel Standart odalar 20-30 m² büyüklüğünde. Odaların bazılarında çift kişilik tek yatak, bazılarında ise tek kişilik iki ayrı yatak bulunuyor. Üç kişilik standart odalarda tek kişilik üç ayrı yatak bulunuyor.
Otelde sabah kahvaltısı 07:00-10:30 saatleri arasında servis edilmektedir.
Sabah kahvaltısı dışında alınan tüm yiyecekler ücretli olup, tesis genelinde alınan tüm içecekler ücretlidir.
Nazar Otel Trabzon odalarına giriş saati 14.00'ten itibaren başlamaktadır. Odaları boşaltma saati ise en geç 12.00'dir. Tesise evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Tesiste oda kahvaltı konaklamalar çıkış günü sabah kahvaltısı ile son bulur.

dostur e-bülten’e üye olun,
indirim ve fırsatlardan anında haberiniz olsun

E-Posta ve SMS yoluyla kampanyalardan haberdar olmak istiyorum. Gizlilik İlkeleri ve Üyelik sözleşmesini okudum. ONAYLIYORUM


9597

%100
Güvenli Alışveriş