Karinna Uludağ Orman Köşkleri - 2. Oteller Bölgesi Otelleri - Uludağ | Dostur

Karinna Uludağ Orman Köşkleri

Tatilinize Özel Fiyat Hesaplama
Hesapla
Karinna Uludağ Orman Köşkleri 2. bölgede yer almaktadır. Kır evlerin hem şık hem lüks rahat bir konaklamanın tadına varabileceğiniz mimarisi ile konforlu konaklamanızı sağlıyor. Ahşam yapıdan oluşan odalarında ihtiyaç duyabileceğiniz olanaklar ile dizayn edilmiştir.
Karinna Uludağ Orman Köşkleri; 2. Bölge mevkii, Bursa Devlet Hastanesi 32 km, Bursa Yenişehir Havalimanı 95 km, Türk İslam Eserleri Müzesi 34 km, Bursa Otogar 43 km mesafededir.
Karinna Uludağ Orman Köşkleri odalarında Banyo, Oturma Alanı, Mini Mutfak, Su Isıtıcı, Bulaşık Makinesi, Buzdolabı, Çamaşır Makinası mevcuttur.
Tesis genelinde tüm yiyecek ve içekcekler ücretlidir.
Pist bilgileri; Detachable telesiyejler 4' lü oturma düzeni ile 2 km. lik mesafeye 6 dakikada ulaşıyor. Otelden direk kayağa çıkabiliyorsunuz. 5450 metrelik 5 adet ‘teleski’ ve 2 adet ‘telesiyej’ ile 9000 metre uzunluğundaki pistler kayak ve snowboard bulunmaktadır.

Liftler; Kırkgözler Teleski 620 metre, Kartanesi Teleski 650 metre, Karinna Teleseki 620 metre, Monte Baia Teleski 600 metre, Mandıra Teleski 600 metre (1. bölge ile bağlantıyı sağlamaktadır) Beden Terbiyesi Telesiyej 1700 metre, Maden (Volfram) Telesiyej 4000 metredir.

Verilen uzunluklar pist uzunluklarıdır.
Karinna Uludağ Orman Köşkleri odalarına giriş saati 14.00'ten itibaren başlamaktadır. Odaları boşaltma saati ise en geç 12.00'dir. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Aile odaları ve bazı özel odalar haricinde diğer odalarda yapılan 2+2 ya da 3+1 konaklamalar ilave yatak eklenmesi sebebiyle sıkışıklığa sebep olabilir ve bu ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.

Tesise evcil hayvan kabul ediliyor. Evcil hayvanı ile birlikte konaklamak isteyen misafirler, geçerli koşullar hakkında detaylı bilgi almak için tesis ile iletişime geçebilirler.

dostur e-bülten’e üye olun,
indirim ve fırsatlardan anında haberiniz olsun

E-Posta ve SMS yoluyla kampanyalardan haberdar olmak istiyorum. Gizlilik İlkeleri ve Üyelik sözleşmesini okudum. ONAYLIYORUM


9597

%100
Güvenli Alışveriş