Karinna Hotel Uludağ - 2. Oteller Bölgesi Otelleri - Uludağ | Dostur

Karinna Hotel Uludağ

Tatilinize Özel Fiyat Hesaplama
Hesapla
Karinna Hotel Uludağ 2. bölge oteller mevkinde yer alıyor. Tesisin 251 odası bulunmakta olup tüm odalarında ihtiyaç duyabilecekleri olanaklar ile dizayn edilmiştir. Kayak tutkunları için 5450 metrelik 5 tane teleski ve 2 adet telesiyej ile 9000 mt uzunluğundaki farklı zorlukta kayak pistlerine ulaşabilirler.
Karinna Hotel; Uludağ 2. Bölge Mevkii'ndeki tesis, Bursa şehir merkezine 35 km, Bursa Yenişehir Havalimanı'na 89 km mesafededir.
Karinna Hotel Uludağ odalarında Minibar, Telefon, Kablosuz internet, Kasa, Gardrop, Halı zemin, Merkezi Isıtma, Saç Kurutma Makinesi, Uydu Yayını, Lcd Tv, Lig tv ve Çalışma Masası bulunmaktadır.
Sabah, öğle ve akşam açık büfe yemekler ücretsiz. Tesisin belirlemiş olduğu markalar dahilinde yemeklerin yanında alınacak yerli alkolsüz soğuk içecekler ücretsiz, alkollü içecekler ücretli. Yemeklerin dışında alınan tüm yiyecek ve içecekler ücretlidir.
Liftler; Lift çıkışları extra ücretlidir.
Kırkgözler Teleski 620 metre, Kartanesi Teleski 650 metre, Karinna Teleseki 620 metre, Monte Baia Teleski 600 metre, Mandıra Teleski 600 metre (1. bölge ile bağlantıyı sağlamaktadır. Beden Terbiyesi Telesiyej 1700 metre, Maden (Volfram) Telesiyej 4000 metre, Verilen uzunluklar pist uzunluklarıdır.

Tesis tek kart sistemine dahildir.
Tek kart sistemine; Maden Telesiyej, My Mountain Teleski, Kırkgözler Teleski, Monte Baia Teleski, Karinna Teleski, Kartanesi Teleski, Mandra Teleski, Fahri Telesiyej, Belvü Teleski, Gondola, Kuşaklıkaya Telesiyej, Beceren-1 Teleski, Beceren-2 Teleski, Alkoçlar Teleski, İtalyan Teleski, Tutyeli Telesiyej, Karkay Telesiyej, Cennetkaya Telesiyej ve Teleski, Yazıcı Teleski dahildir.
Karinna Hotel Uludağ odalarına giriş saati 14.00'ten itibaren başlamaktadır. Odaları boşaltma saati ise en geç 12.00'dir. Tesise evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Aile odaları ve bazı özel odalar haricinde diğer odalarda yapılan 2+2 ya da 3+1 konaklamalar ilave yatak eklenmesi sebebiyle sıkışıklığa sebep olabilir ve bu ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.
Tesiste verilen Tam Pansiyon Plus konaklamalar, akşam yemeği ile başlayıp, konaklanan gece sayısı kadar akşam yemeğini içerir ve çıkış günü öğle yemeği ile son bulur.

dostur e-bülten’e üye olun,
indirim ve fırsatlardan anında haberiniz olsun

E-Posta ve SMS yoluyla kampanyalardan haberdar olmak istiyorum. Gizlilik İlkeleri ve Üyelik sözleşmesini okudum. ONAYLIYORUM


9597

%100
Güvenli Alışveriş