Kadirbey Hotel Malatya - Malatya Merkez Otelleri - Malatya | Dostur

Kadirbey Hotel Malatya

Tatilinize Özel Fiyat Hesaplama
Hesapla
Kadirbey Hotel Malatya şehir merkezinde yer almaktadır. İş seyahatlerinde ve turistik gezi için tercih eden konuklarına ulaşım yönünden alternatif seçenek sunuyor ve şık dekore edilmiş toplamda 65 odası ile hizmet vermektedir.
Kadirbey Hotel; MerkeziMalatya 350 m, Maşti Otogarı 5 km, İnönü Stadyumu 3 km, İnönü Üniversitesi 17 km, Malatya Devlet Hastanesi 3 km, Malatya Havalimanı 26 km mesafededir.
Standart odalar 20 m² büyüklüğünde. Odaların bazılarında çift kişilik tek yatak, bazılarında ise tek kişilik iki ayrı yatak ve standart üç kişilik odalar 25 m² büyüklüğünde. Odalarda tek kişilik üç ayrı yatak bulunuyor.
Otelde sabah kahvaltısı 07:00-10:00 saatleri arasında servis edilmektedir.
Sabah kahvaltısı dışında alınan tüm yiyecekler ücretli olup, tesis genelinde alınan tüm içecekler ücretlidir.
Kadirbey Hotel odalarına giriş saati 14.00'ten itibaren başlamaktadır. Odaları boşaltma saati ise en geç 12.00'dir. Tesise evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlı olarak değişiklik göstermektedir.Tesiste oda kahvaltı konaklamalar çıkış günü sabah kahvaltısı ile son bulur.

Çift olarak konaklayacak misafirler check in esnasında aile cüzdanlarını yanlarında bulundurmalılar.

dostur e-bülten’e üye olun,
indirim ve fırsatlardan anında haberiniz olsun

E-Posta ve SMS yoluyla kampanyalardan haberdar olmak istiyorum. Gizlilik İlkeleri ve Üyelik sözleşmesini okudum. ONAYLIYORUM


9597

%100
Güvenli Alışveriş