İpekyolu Butik Hotel Bursa - Bursa Merkez Otelleri - Bursa | Dostur

İpekyolu Butik Hotel Bursa

Tatilinize Özel Fiyat Hesaplama
Hesapla
İpekyolu Butik Hotel Bursa, Eskişehir Hanı'nın tarihi dokusunu kaybetmeden itina ile butik otele dönüştürülmesi ile oluşmuştur. Hem otantik hem de konforlu olan odalar misafirlerin tüm ihtiyaçları göz önünde tutularak dizayn edilmiştir. Tesiste ayrıca dünyanın antika ender koleksiyonlarının sergilendiği bir fuaye alanı mevcut.
İpekyolu Butik Hotel Bursa, Bursa Şehir Merkezi'ne 1 km, Bursa Atatürk Stadyumu'na 3 km, Bursa Otogarı'na 11 km, Ördekli Hamamı Kültür Merkezi'ne 1 km, Uludağ Üniversitesi'ne 19 km, Demirtaşpaşa Metro İstasyonu'na 1 km, Tarihi Saat Kulesi'ne 270 m, Bursa Yenişehir Havalimanı'na 53 km, Bursa Devlet Hastanesi'ne 2 km, Ulu Camii'ye 400 m uzaklıktadır.
İpekyolu Butik Hotel Bursa odalarında, Televizyon, Split Klima, Banyo, Duş, Saç Kurutma Makinesi, WC, Ahşap Zemin, Gardrop, Kablosuz İnternet, Telefon mevcuttur.
İpekyolu Butik Hotel Bursa'da sabah kahvaltısı dışında alınan tüm yiyecekler ve tesis genelinde alınan tüm içecekler ücretlidir.

Otelde sabah kahvaltısı 07:30-10:30 saatleri arasında servis edilmektedir.
İpekyolu Butik Hotel Bursa,odalarına giriş saati 14.00'ten itibaren başlamaktadır. Odaları boşaltma saati ise en geç 12.00'dir. Tesise evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Tesiste oda kahvaltı konaklamalar çıkış günü sabah kahvaltısı ile son bulur.

dostur e-bülten’e üye olun,
indirim ve fırsatlardan anında haberiniz olsun

E-Posta ve SMS yoluyla kampanyalardan haberdar olmak istiyorum. Gizlilik İlkeleri ve Üyelik sözleşmesini okudum. ONAYLIYORUM


9597

%100
Güvenli Alışveriş