Ihlara Termal Otel Aksaray - Güzelyurt Otelleri - Aksaray | Dostur

Ihlara Termal Otel Aksaray

Tatilinize Özel Fiyat Hesaplama
Hesapla
Ihlara Termal Otel Termal havuzuyla ve sağlık merkezi ile aynı yerde konaklamanızı gerçekleştirebileceğiniz mevkide yer alıyor. Tercih eden misafirlerine ev konforunda konaklama hizmetinin yanı sıra Spa merkezinde Türk hamamı, sauna, masaj ve bakım uygulamaları bulunan tesis, spor yapmak isteyen misafirleri içinse fitness salonu imkanı sunuyor.
Ihlara Termal Otel, Aksaray Devlet Hastanesi 32 km, Aksaray Üniversitesi 38 km, Aksaray Müzesi 34 km, Nevşehir Kapadokya Havaalanı 91 km, Aksaray Otogarı 35 km, Şehir Merkezi Aksaray 32 km mesafededir.
Ihlara Termal Otel Standart Odalar 20 m² büyüklüğünde ve Odalarda çift kişilik tek yatak veya tek kişilik iki ayrı yatak bulunuyor.
Yarım pansiyon konaklamalarda,sabah ve akşam yemekleri dışında alınan yiyecekler ücretli. Tesis genelinde alınan tüm içecekler ücretli. Sabah Kahvaltı 07.00-10.00 Akşam Yemeği 18.30-21.00 arasında servis edilmektedir.
Tesisin termal bilgileri, Kapalı Termal Havuz (Bay-Bayan) Sauna, Masaj, Kaplıca mevcuttur.
Romatizmal hastalıklar,
Kronik bel ağrısı,
Kadın hastalıkları,
Sinirsel (stres ve strese bağlı) hastalıklar,
Deri hastalıkları,
Metabolizma (beslenme) bozuklukları,
Böbrek ve idrar yolu hastalıkları,
Mide, bağırsak, safra kesesi hastalıkları,
Kireçleme, kemik ve eklem hastalıkları,
Hastalık ve ameliyat sonrası rahatsızlıklar.
Ihlara Termal Otel odalarına giriş saati 14.00'ten itibaren başlamaktadır. Odaları boşaltma saati ise en geç 12.00'dir. Tesise evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlı olarak değişiklik göstermektedir.
Tesiste verilen Yarım Pansiyon konaklamalar akşam yemeği ile başlar, konaklanan gece sayısı kadar akşam yemeğini içerir ve çıkış günü sabah kahvaltısı ile son bulur.

dostur e-bülten’e üye olun,
indirim ve fırsatlardan anında haberiniz olsun

E-Posta ve SMS yoluyla kampanyalardan haberdar olmak istiyorum. Gizlilik İlkeleri ve Üyelik sözleşmesini okudum. ONAYLIYORUM


9597

%100
Güvenli Alışveriş