Holiday Inn Kayseri - Kocasinan Otelleri - Kayseri | Dostur

Holiday Inn Kayseri

Tatilinize Özel Fiyat Hesaplama
Hesapla
Holiday İnn Kayseri'nin, Etrafında bulunan yeşillikler içerisinde parklar, tarihi Kayseri Kalesi, Kapalı Çarşı ve Erciyes Dağı'nın harika manzarasını bulundurmaktadır. Dört tarafı tarihi, ticaret ve eğlence merkezleriyle çevrili özel konumunda konuklarını ağırlıyor.
Holiday İnn Kayseri ; Kayseri Kalesi 500 mt, Kayseri Eğitim Ve Araştırma Hastanesi 1 km, Kayseri Havalimanı 6 km, Atatürk Evi Müzesi 1 km, Kayseri Tren Garı 600 mt, Şehir Tiyatrosu 2 km, Beştepe Mesire Alanı 2.5 km, Erciyes Üniversitesi 3 km, Kayseri Park Alışveriş Merkezi 4 km, Kayseri Dünya Ticaret Merkezi 4 km, Kayseri Otogarı 8 km, Kadir Has Stadyumu 6 km, Erciyes Kayak Merkezi 23 km, Kayseri Forum AVM 800 mt mesafededir.
Holiday Inn Kayseri'nin, Standart Odalarında Uydu yayını Lcd Tv, Minibar, Merkezi Isıtma, Banyo Wc, Saç kurutma, Telefon, Kablosuz İnternet mevcuttur.
Holiday İnn Kayseri de hafta içi sabah kahvaltısı 07.00-10.30 da hafta sonu kahvaltı saati 07.00-11.00 da hizmet vermektedir.
Holiday İnn Kayseri nin, Odalarına giriş saati 14.00'ten itibaren başlamaktadır. Odaları boşaltma saati ise en geç 12.00'dir. Tesise evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Aile odaları ve bazı özel odalar haricinde diğer odalarda yapılan 2+2 ya da 3+1 konaklamalar ilave yatak eklenmesi sebebiyle sıkışıklığa sebep olabilir ve bu ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir. Tesiste oda kahvaltı konaklamalar çıkış günü sabah kahvaltısı ile son bulur.

dostur e-bülten’e üye olun,
indirim ve fırsatlardan anında haberiniz olsun

E-Posta ve SMS yoluyla kampanyalardan haberdar olmak istiyorum. Gizlilik İlkeleri ve Üyelik sözleşmesini okudum. ONAYLIYORUM


9597

%100
Güvenli Alışveriş