Hilton Kayseri - Kocasinan Otelleri - Kayseri | Dostur

Hilton Kayseri

Tatilinize Özel Fiyat Hesaplama
Hesapla
Hilton Kayseri Hotel' in etrafında bulunan yeşillikler içerisinde parklar, tarihi Kayseri Kalesi, Kapalı Çarşı ve Erciyes Dağı'nın harika manzarasına bulundurmaktadır. Dört tarafı tarihi, ticaret ve eğlence merkezleriyle çevrili özel konumunda konuklarını ağırlıyor.
Hilton Kayseri; Forum AVM 3 km, Kayseri Eğitim Ve Araştırma Hastanesi 1 km, KayseriOtogarı 9 km, Beştepe Mesire Alanı 5 km, Erciyes Üniversitesi 6 km, Kapalı Çarşı 550 m, Şehir Tiyatrosu 1 km, Kayseri Kalesi 300 m, Kayseri Havalimanı 5 km, Atatürk Evi Müzesi 2 km, Erciyes Kayak Merkezi 20 km, Tramvay Cumhuriyet Meydanı Durağına 100 m, Kayseri Tren Garı 62 km, Kadir Has Stadyumu 7 km, Kayseri Park Alışveriş Merkezi 4 km, Kayseri Dünya Ticaret Merkezi 4 km mesafededir.
Hilton Kayseri Hotel' in, Standart Odalarında Uydu yayını Lcd Tv, Minibar, Merkezi Isıtma, Banyo Wc, Saç kurutma, Telefon, Kablosuz İnternet mevcuttur.
Hilton Kayserinin Sabah kahvaltı hizmeti hafta içi 06.30-10.30 arasında ve Hafta sonu kahvaltı hizmeti ise 06.30-11.00 saatleri içerisindedir.
Hilton Kayseri Hotel' in, Odalarına giriş saati 14.00'ten itibaren başlamaktadır. Odaları boşaltma saati ise en geç 12.00'dir. Tesise evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Aile odaları ve bazı özel odalar haricinde diğer odalarda yapılan 2+2 ya da 3+1 konaklamalar ilave yatak eklenmesi sebebiyle sıkışıklığa sebep olabilir ve bu ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir. Tesiste oda kahvaltı konaklamalar çıkış günü sabah kahvaltısı ile son bulur.

dostur e-bülten’e üye olun,
indirim ve fırsatlardan anında haberiniz olsun

E-Posta ve SMS yoluyla kampanyalardan haberdar olmak istiyorum. Gizlilik İlkeleri ve Üyelik sözleşmesini okudum. ONAYLIYORUM


9597

%100
Güvenli Alışveriş