Grand Ülger Hotel - Melikgazi Otelleri - Kayseri | Dostur

Grand Ülger Hotel

Tatilinize Özel Fiyat Hesaplama
Hesapla
Grand Ülger Hotel bulunduğu mevkiden dolayı iş seyahatleri için tatil yapan konuklarına ulaşım kolaylığı sağlamaktadır. Şehir merkezinde yer alan tesis toplamda 33 odası ile hizmet vermektedir.
Grand Ülger Hotel; Erkilet Havalimanı 12 km,Şehir Merkezi Kayseriye 2 km, Erciyes Kültür Merkezi 3 km,
Has Stadyumu 8 km, Kayseri Otogarı 3 km, Alışveriş Merkezi Alba AVM 3 m mesafededir.
Grand Ülger Hotel'in, Standart Odalarında Uydu yayını Lcd Tv, Minibar, Merkezi Isıtma, Banyo Wc, Saç kurutma, Telefon, Kablosuz İnternet mevcuttur.
Tesisin Sabah Kahvaltı hizmeti Saat 07:00 - 10:00 arasında yapılmaktadır.
Grand Ülger Hotel' in, Odalarına giriş saati 14.00'ten itibaren başlamaktadır. Odaları boşaltma saati ise en geç 12.00'dir. Tesise evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Aile odaları ve bazı özel odalar haricinde diğer odalarda yapılan 2+2 ya da 3+1 konaklamalar ilave yatak eklenmesi sebebiyle sıkışıklığa sebep olabilir ve bu ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir. Tesiste oda kahvaltı konaklamalar çıkış günü sabah kahvaltısı ile son bulur.

dostur e-bülten’e üye olun,
indirim ve fırsatlardan anında haberiniz olsun

E-Posta ve SMS yoluyla kampanyalardan haberdar olmak istiyorum. Gizlilik İlkeleri ve Üyelik sözleşmesini okudum. ONAYLIYORUM


9597

%100
Güvenli Alışveriş