Grand Swiss Belhotel Çelik Palas Thermal Spa Bursa - Bursa Merkez Otelleri - Bursa | Dostur

Grand Swiss Belhotel Çelik Palas Thermal Spa Bursa

Tatilinize Özel Fiyat Hesaplama
Hesapla
Grand Swiss Belhotel Çelik Palas Thermal Şık dekore edilmiş klasik dizaynı ile tercih eden konuklarına konforlu bir tatil imkanı sunmaktadır. Tesisin toplamda 141 odası mevcuttur.
Grand Swiss Belhotel Çelik Palas Thermal, Atatürk Müzesi 141 m, Kültürpark İstasyonu 514 m, Atatürk Kapalı Spor Salonu 851 m, Tayyare Kültür Merkezi 3 km, Bursa Havaalanı 5 km, Uludağ Üniversitesi 15 km, Şehir Merkezi Bursa 3 km, Bursa Kent Müzesi 3 km, Bursa Otogar 8 km, Osman Gazi Heykeli 2 km, Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi 15 km, Atatürk Heykeli 3 km mesafededir.
Grand Swiss Belhotel Çelik Palas Thermal, Standart odalar odalar 20 m² büyüklüğünde ve Odalarda çift kişilik tek yatak bulunuyor.
Otelde sabah kahvaltısı 07:00-10:00 saatleri arasında servis edilmektedir.
Sabah kahvaltısı dışında alınan tüm yiyecekler ücretli olup, tesis genelinde alınan tüm içecekler ücretlidir.
Tesisin, Buhar odası, masaj, Sauna, Hamam Spa merkezi, Kaplıca bulunmaktadır.
Termal suyun faydaları; Romatizma, Romatoit Artrit (Ateşli romatizma hastalıkları), Nevraji (Sinir boyunca yayılan iltihaplar), Nevrit (Sinir ucu iltihapları), Polinevrit (Birden fazla sinirin iltihapları) Tendinit (Tenden zedelenmesi), Pariatrit (Eklem zan iltihabı), Artroz (Eklem kireçlenmeleri), Selulit (Yumuşak doku romatizması), Siyatik (Siyatik sinirinin sıkışması), Spondilit (Omurganın kireçlenmesi), Mialji (Kas ağrıları), Kadın hhastalıkları (Kronik dönemlerde), Polip sekeli(Çocuk felci sekeli), Hemipleji (Vücudun her her tarafının felci), Parapleji, (Her iki alt ekstremitenin felci) Kırık, Çıkık sekelleri, Kazalardan ve ameliyatlardan kalan sekeller, Ruh, yorgunluklar, Dimağ yorgunluğu, Bağırsak hastalıkları, Böbreklerdeki taş ve kumların düşürülmesi, Cilt ve deri hastalıkları tedavisinde kullanılmaktadır.
Grand Swiss Belhotel Çelik Palas Thermal odalarına giriş saati 14.00'ten itibaren başlamaktadır. Odaları boşaltma saati ise en geç 12.00'dir. Tesise evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Tesiste oda kahvaltı konaklamalar çıkış günü sabah kahvaltısı ile son bulur.
Tesiste Pazar 24.00 ile Pazartesi 16.00 saatleri arasında büyük termal havuz kullanılamamaktadır.

dostur e-bülten’e üye olun,
indirim ve fırsatlardan anında haberiniz olsun

E-Posta ve SMS yoluyla kampanyalardan haberdar olmak istiyorum. Gizlilik İlkeleri ve Üyelik sözleşmesini okudum. ONAYLIYORUM


9597

%100
Güvenli Alışveriş