Grand Eras Erciyes Hotel - Erciyes Otelleri - Kayseri | Dostur

Grand Eras Erciyes Hotel

Tatilinize Özel Fiyat Hesaplama
Hesapla
Grand Eras Erciyes Hotel, Kayseri'nin Erciyes mevkinde yer almaktadır. Modern mimarisi ile toplamda 55 odası bulunmakta, kayak tatili için tercih eden konuklarına şık dekore edilmiş odalarında ve kaliteli hizmet almaları için deneyimli güler yüzlü kadrosu ile hizmet vermektedir.
Grand Eras Erciyes Hotel; Erciyes Başbuğ Parkı 11 km, Kayseri Park Alışveriş Merkezi 26 km, Mimar Sinan Cami 23 km, Kayseri Eğitim Ve Araştırma Hastanesi 25 km, Kadir Has Stadyumu 30 km, Kayseri Otogar 26 km, Erciyes Üniversitesi 23 km, Kayseri Erkilet Havalimanı 31 km, Atatürk Evi Müzesi 23 km, Tekir Göleti 1 km mesafededir.
Grand Eras Erciyes Hotel'in, Standart Odalarında Uydu yayını Lcd Tv, Minibar, Merkezi Isıtma, Banyo Wc, Saç kurutma, Telefon, Kablosuz İnternet mevcuttur.
Yarım pansiyon konaklamalarda,sabah ve akşam yemekleri dışında alınan yiyecekler ücretli. Tesis genelinde alınan tüm içecekler ücretli.
Kayak merkezinde hizmete sunulan 2 adet telesiyej, 2 adet de teleski mevcuttur. Telesiyejlerin her biri 1.500 m uzunluğunda ve 1.250 kişi/saat kapasiteli, teleskilerin her biri ise 1.500 m uzunluğunda ve 1.250 kişi/saat kapasitelidir. Kış aylarında monte edilen toplam 700 kişi/saat kapasiteli 3 adet baby-lift bulunmaktadır.
Grand Eras Erciyes Hotel, Odalarına giriş saati 14.00'ten itibaren başlamaktadır. Odaları boşaltma saati ise en geç 12.00'dir. Tesise evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Aile odaları ve bazı özel odalar haricinde diğer odalarda yapılan 2+2 ya da 3+1 konaklamalar ilave yatak eklenmesi sebebiyle sıkışıklığa sebep olabilir ve bu ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir. Tesiste verilen Yarım Pansiyon konaklamalar akşam yemeği ile başlar, konaklanan gece sayısı kadar akşam yemeğini içerir ve çıkış günü sabah kahvaltısı ile son bulur. Çift olarak konaklayacak misafirler check in esnasında aile cüzdanlarını yanlarında bulundurmalılar.

dostur e-bülten’e üye olun,
indirim ve fırsatlardan anında haberiniz olsun

E-Posta ve SMS yoluyla kampanyalardan haberdar olmak istiyorum. Gizlilik İlkeleri ve Üyelik sözleşmesini okudum. ONAYLIYORUM


9597

%100
Güvenli Alışveriş