Grand Cevahir Hotel - Şişli Otelleri - İstanbul | Dostur

Grand Cevahir Hotel

Tatilinize Özel Fiyat Hesaplama
Hesapla
Grand Cevahir Hotel; Düğün, nişan, iş toplantıları ve kongreler gibi organizasyonlar için tasarlanmıştır. Avrupanın en büyük balo salonlarından birini bünyesinde bulunduruyor. İş seyahatlerinizde ve turistik gezi için tercih eden misafirlerine de şık dekore edilmiş odalarında konforlu tatil hizmeti sunmaktadır.
Grand Cevahir Hotel; Ayasofya Müzesi 9 km, Yıldız Teknik Üniversitesi 14 km, İdo Bakırköy Deniz Otobüsü İskelesi 18 km, Türk Telekom Arena 10 km, Topkapı Sarayı 9 km, Atatürk Havalimanı 20 km, Lüfti Kırdar Uluslararası Kongre Ve Sergi Sarayı 6 km, Sabiha Gökçen Havalimanı 44 km, Esenler Otogarı 15 km, İstanbul Modern Sanat Müzesi 5 km, Ambarlı Limanı 42 km, Cevahir AVM 2 km, Ataköy Marina 17 km, SSK Okmeydanı 1 km, Beşiktaş Vapur İskelesi 5 km, Tim Maslak Show Center 13 km, Taksim Meydanı 5 km, Şişli Metro Durağı 2 km, Taksim Gezi Park 5 km, Sultanahmet Camii 10 km mesafededir.
Grand Cevahir Hotel
Otelde sabah kahvaltısı 06:30-10:00 saatleri arasında servis edilmektedir. Sabah kahvaltısı dışında alınan tüm yiyecekler ücretli olup, tesis genelinde alınan tüm içecekler ücretlidir.
Grand Cevahir Hotel odalarına giriş saati 14.00'ten itibaren başlamaktadır. Odaları boşaltma saati ise en geç 12.00'dir. Tesise evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Aile odaları ve bazı özel odalar haricinde diğer odalarda yapılan 2+2 ya da 3+1 konaklamalar ilave yatak eklenmesi sebebiyle sıkışıklığa sebep olabilir ve bu ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.

Tesiste oda kahvaltı konaklamalar çıkış günü sabah kahvaltısı ile son bulur.

dostur e-bülten’e üye olun,
indirim ve fırsatlardan anında haberiniz olsun

E-Posta ve SMS yoluyla kampanyalardan haberdar olmak istiyorum. Gizlilik İlkeleri ve Üyelik sözleşmesini okudum. ONAYLIYORUM


9597

%100
Güvenli Alışveriş