Grand Aksaç Hotel - Malatya Merkez Otelleri - Malatya | Dostur

Grand Aksaç Hotel

Tatilinize Özel Fiyat Hesaplama
Hesapla
Şehir merkezinde yer alan Grand Aksaç Hotel ulaşım yönünden ve alışveriş için tercih eden konuklarına rahat bir tatil olanağı sunuyor ve Çağdaş dizaynı ile dekore edişmiş toplamda 55 odası ile hizmet vermektedir.
Grand Aksaç Hotel; Malatya İnönü Stadyumu 800 m, Malatya Otogar 7 km,Malatya Müzesi 650 m,Malatya Devlet Hastanesi 1 km, Malatya Şehir Merkezi 2 km, Mişmiş Park Fuar Alanı 9 km,İnönü Üniversitesi 14 km,Malatya Havalimanı 29 km, Malatya Park Alışveriş Merkezi 3 km mesafededir.
Grand Aksaç Hotel Standart Odalarında Uydu yayını Lcd Tv, Minibar, Merkezi Isıtma, Banyo Wc, Saç kurutma, Telefon, Kablosuz İnternet mevcuttur.
Otelde sabah kahvaltısı 07:00-10:00 saatleri arasında servis edilmektedir.
Sabah kahvaltısı dışında alınan tüm yiyecekler ücretli olup, tesis genelinde alınan tüm içecekler ücretlidir.
Grand Aksaç Hotel odalarına giriş saati 14.00'ten itibaren başlamaktadır. Odaları boşaltma saati ise en geç 12.00'dir. Tesise evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlı olarak değişiklik göstermektedir.
Grand Aksaç Hotel oda kahvaltı konaklamalar çıkış günü sabah kahvaltısı ile son bulur.

Çift olarak konaklayacak misafirler check in esnasında aile cüzdanlarını yanlarında bulundurmalılar.

dostur e-bülten’e üye olun,
indirim ve fırsatlardan anında haberiniz olsun

E-Posta ve SMS yoluyla kampanyalardan haberdar olmak istiyorum. Gizlilik İlkeleri ve Üyelik sözleşmesini okudum. ONAYLIYORUM


9597

%100
Güvenli Alışveriş