Gözlek Termal Amasya - Amasya Merkez Otelleri - Amasya | Dostur

Gözlek Termal Amasya

Tatilinize Özel Fiyat Hesaplama
Hesapla
Gözlek Termal Sade dekore edilmiş odaları ile sağlık dolu tatil hizmeti sunmaktadır. Tesisin bünyesinde termal havuz, açık yüzme havuzu, kapalı termal havuz, hamam, sauna gibi hizmetleri mevcut olup çocuklarınızın oyun oynayabileceği alanları da bulunmaktadır.
Gözlek Termal Tren Amasya Garı 21 km, Amasya Kalesi 26 km, Amasya Otogar 24 km, Sabuncuoğlu Şerefeddin Devlet Hastanesi 23 km, Amasya Müzesi 21 km, Amasya Üniversitesi 20 km, Şehir Merkezi Amasya 23 km, Amasya Merzifon Havalimanı 44 km, 12 Haziran Stadyumu 20 km mesafededir.
Gözlek Termal Standart Odalar 20 m² büyüklüğünde ve Odalarda çift kişilik tek yatak veya tek kişilik iki ayrı yatak bulunuyor.
Otelde sabah kahvaltısı 07:00-10:00 saatleri arasında servis edilmektedir.
Sabah kahvaltısı dışında alınan tüm yiyecekler ücretli olup, tesis genelinde alınan tüm içecekler ücretlidir.
Tesisin termal bölümü, Kaplıca, Hamam, Sauna, Termal Havuz bulunmaktadır.
Termal suyun faydaları,
Romatizma, Romatoit Artrit (Ateşli romatizma hastalıkları), Nevraji (Sinir boyunca yayılan iltihaplar), Nevrit (Sinir ucu iltihapları), Polinevrit (Birden fazla sinirin iltihapları), Tendinit (Tenden zedelenmesi), Pariatrit (Eklem zan iltihabı), Artroz (Eklem kireçlenmeleri), Selulit (Yumuşak doku romatizması), Siyatik (Siyatik sinirinin sıkışması), Spondilit (Omurganın kireçlenmesi), Mialji (Kas ağrıları), Kadın hhastalıkları (Kronik dönemlerde), Polip sekeli (Çocuk felci sekeli), Hemipleji (Vücudun her her tarafının felci), Parapleji (Her iki alt ekstremitenin felci), Kırık - Çıkık sekelleri, Kazalardan ve ameliyatlardan kalan sekeller, Ruh, yorgunluklar, Dimağ yorgunluğu, Bağırsak hastalıkları, Böbreklerdeki taş ve kumların düşürülmesi, Cilt ve deri hastalıkları tedavisinde kullanılmaktadır.
Gözlek Termal odalarına giriş saati 14.00'ten itibaren başlamaktadır. Odaları boşaltma saati ise en geç 12.00'dir. Tesise evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Tesiste oda kahvaltı konaklamalar çıkış günü sabah kahvaltısı ile son bulur.

Çift olarak konaklayacak misafirler check in esnasında aile cüzdanlarını yanlarında bulundurmalılar.

dostur e-bülten’e üye olun,
indirim ve fırsatlardan anında haberiniz olsun

E-Posta ve SMS yoluyla kampanyalardan haberdar olmak istiyorum. Gizlilik İlkeleri ve Üyelik sözleşmesini okudum. ONAYLIYORUM


9597

%100
Güvenli Alışveriş