Ferko Ilgaz Mountain Resort Hotel - Ilgaz Otelleri - Kastamonu | Dostur

Ferko Ilgaz Mountain Resort Hotel

Tatilinize Özel Fiyat Hesaplama
Hesapla
Ferko Ilgaz Mountain Resort Hotel, Çağdaş mimarisi ile 261 odası mevcut olup tüm odalarında konforunuz için ihtiyaç duyabileceğiniz olanaklar ile dizayn edilmiştir. Ilgaz mevkinde yer alan tesis kar tatili ve kayak için tercih eden misafirlerine unutulmaz tatil fırsatı sunmaktadır.
Ferko Ilgaz Mountain Resort Hotel; Ilgaz ilçe Merkezi 25 km, Ilgaz Stadı 27 km, Ilgaz Otogar 28 km, Kastamonu Havalimanı 23 km, Kastamonu Üniversitesi 49 km, Kastamonu Şehir Merkezi 40 km, Ankara Havalimanı 180 km, Ilgaz Devlet Hastanesi 28 km, Kastamonu Kalesi 39 km, Kastamonu Müzesi 39 km mesafededir.
Ferko Ilgaz Mountain Resort Hotel'in, Standart Odalarında Uydu yayını Lcd Tv, Minibar, Merkezi Isıtma, Banyo Wc, Saç kurutma, Telefon, Kablosuz İnternet mevcuttur.
Oda Kahvaltı konaklamalarda; sabah kahvaltısı dışında alınan tüm yiyecekler ücretli. Tesis genelinde alınan tüm içecekler ücretli. Yarım Pansiyon konaklamalarda; sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dışında alınan tüm yiyecekler ücretli. Tesis genelinde alınan tüm içecekler ücretli. Tam Pansiyon konaklamalarda; sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve akşam yemeği dışında alınan tüm yiyecekler ücretli. Tesis genelinde alınan tüm içecekler ücretli.

Tesiste Lobi Lounge Bar ve Kütük Bar hizmet veriyor. A la carte restoran rezervasyonlu ve ücretli.

Kütük Bar'da 21.30-24.00 saatleri arasında canlı müzik eşliğinde içecekler servis ediliyor.

Hizmet Saatleri

08.00-10.00 Kahvaltı
12.30-14.00 Öğle Yemeği
19.00-21.00 Akşam Yemeği
Tesisin bulunduğu bölgede pist: Tesiste yeni başlayanlar ve çocuklar için uygun 400 metrelik babylift mevcuttur. Lift kullanımı ücretli, ayrıca tesisin ana kayak pistlerine 600 metre mesafededir.. Bu bölüme gün boyu ücretsiz shuttle hizmeti sağlanmakta ve Lift kullanımı ücretlidir. Ana pistte zorluk derecesine göre ayrılmış 4 ayrı parkur mevcut. Toplam uzunluk 4 km`dir.
Pistlere ulaşım tesisten ücretsiz shuttle servisi ile saat 09.00 -17.00 saatleri arasında sağlanmaktadır.

İlgili pistlerin zorlun dereceleri: 1. Pist Mavi, Başlangıç Düzeyi: 1400 m / 2.Pist Kırmızı, Mavi - Orta Düzey 900 m / 3. Pist Siyah , Mavi - ileri Düzey 900 m / 4. Pist Siyah , Mavi ileri Düzey 800 m'dir.
Ferko Ilgaz Mountain Resort Hotel, Odalarına giriş saati 14.00'ten itibaren başlamaktadır. Odaları boşaltma saati ise en geç 12.00'dir. Tesise evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Aile odaları ve bazı özel odalar haricinde diğer odalarda yapılan 2+2 ya da 3+1 konaklamalar ilave yatak eklenmesi sebebiyle sıkışıklığa sebep olabilir ve bu ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir. Tesiste oda kahvaltı konaklamalar çıkış günü sabah kahvaltısı ile son bulur. Tesislerde verilen Yarım Pansiyon konaklamalar akşam yemeği ile başlar, konaklanan gece sayısı kadar akşam yemeğini içerir ve çıkış günü sabah kahvaltısı ile son bulur. Tesiste verilen Tam Pansiyon konaklamalar, öğle yemeği ile başlayıp, konaklanan gece sayısı kadar akşam yemeğini içerir ve çıkış günü sabah kahvaltısı ile son bulur.

dostur e-bülten’e üye olun,
indirim ve fırsatlardan anında haberiniz olsun

E-Posta ve SMS yoluyla kampanyalardan haberdar olmak istiyorum. Gizlilik İlkeleri ve Üyelik sözleşmesini okudum. ONAYLIYORUM


9597

%100
Güvenli Alışveriş