Efra Suite Hotel - Melikgazi Otelleri - Kayseri | Dostur

Efra Suite Hotel

Tatilinize Özel Fiyat Hesaplama
Hesapla
Efra Suite Hotel; Konuklarını Kayseri şehir merkezinde ağırlayan tesis, iş ve turistik amaçlı seyahatlerinizde ulaşım açısından avantaj sağlamaktadır. Tarihi ve Turistik bir çok mekana bir kaç dakikalık mesafede yer almaktadır. Konforlu ve ferah odaları ile konaklama imkanı sunmaktadır.
Efra Suite Hotel; Kayseri Otogar 6 km, Erciyes Dağı 19 km, Şehir Merkezi Kayseri 2 km, Kayseri Organize Sanayi 5 km, Kapadokya Peri Bacaları 70 km, Ali Dağı Yamaç Paraşütü 13 km, Kayseri Tramvay Hattı 3 km, Kayseri Egitim ve Araştırma Hastanesi 5 km, Çifte Medrese ve Döner Kümbet 7 km, Kayseri Havalimanı 9 km, Forum Kayseri Alışveriş Merkezi 4 km, MüzeAtatürk Evi Müzesi 7 km, Kadir Has Stadyumu 9 km, Kayseri Park Alışveriş Merkezi 8 km mesafededir.
Efra Suite Hotel'in, Standart Odalarında Uydu yayını Lcd Tv, Minibar, Merkezi Isıtma, Banyo Wc, Saç kurutma, Telefon, Kablosuz İnternet mevcuttur.
Efra Suite Hotel, Odalarına giriş saati 14.00'ten itibaren başlamaktadır. Odaları boşaltma saati ise en geç 12.00'dir. Tesise evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Aile odaları ve bazı özel odalar haricinde diğer odalarda yapılan 2+2 ya da 3+1 konaklamalar ilave yatak eklenmesi sebebiyle sıkışıklığa sebep olabilir ve bu ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir. Tesiste oda kahvaltı konaklamalar çıkış günü sabah kahvaltısı ile son bulur.

dostur e-bülten’e üye olun,
indirim ve fırsatlardan anında haberiniz olsun

E-Posta ve SMS yoluyla kampanyalardan haberdar olmak istiyorum. Gizlilik İlkeleri ve Üyelik sözleşmesini okudum. ONAYLIYORUM


9597

%100
Güvenli Alışveriş