Divan Bursa - Bursa Merkez Otelleri - Bursa | Dostur

Divan Bursa

Tatilinize Özel Fiyat Hesaplama
Hesapla
Divan Bursa Osmangazi mevkinde yer alıyor. İş seyahatlerinde ve tatil için tercih eden misafirlerine şık ve konforlu odalarında huzurlu bir tatil sunmaktadır. Tesisin toplamda 105 odası mevcuttur.
Divan Bursa, Yeşil Türbe 5 km, BUTTİM Uluslararası Tekstil ve Ticaret Merkezi 9 km, Osmangazi Metro İstasyonu 3 km, Bursa Atatürk Stadyumu 1 km, Saltanat Kapı 3 km, Bursa Devlet Hastanesi 3 km, Bursa Otobüs Terminali 13 km, Merkezi Özdilek AVM 8 km, Uludağ Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi 26 km,Bursa Hayvanat Bahçesi 6 km, Kültür Merkezi 10 km, Merinos Kültür Parkı 3 km, Bursa Anadolu Arabaları Müzesi 5 km mesafededir.
Divan Bursa Superior Odaları 30-35 m² büyüklüğünde ve Odalarda çift kişilik tek yatak veya tek kişilik iki ayrı yatak bulunuyor.
Otelde sabah kahvaltısı 06:30-10:30 saatleri arasında servis edilmektedir.
Sabah kahvaltısı dışında alınan tüm yiyecekler ücretli olup, tesis genelinde alınan tüm içecekler ücretlidir.
Tesiste bulunan; SPA tesisi, Euphoria SPA tarafından işletilmekte olup Euphoria Spa kullanım standartları gereğince hafta içi günleri (pazartesi ve cuma dahil) 0 -12 yaş arası çocuk kullanımına kapalıdır. Cumartesi ve Pazar günleri sadece 6-12 yaş arası çocuklar, yanlarında velileri olması koşulu ile kabul edilebilmektedir.
Divan Bursa odalarına giriş saati 14.00'ten itibaren başlamaktadır. Odaları boşaltma saati ise en geç 12.00'dir. Tesise evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Tesiste oda kahvaltı konaklamalar çıkış günü sabah kahvaltısı ile son bulur.

dostur e-bülten’e üye olun,
indirim ve fırsatlardan anında haberiniz olsun

E-Posta ve SMS yoluyla kampanyalardan haberdar olmak istiyorum. Gizlilik İlkeleri ve Üyelik sözleşmesini okudum. ONAYLIYORUM


9597

%100
Güvenli Alışveriş