Divaisib Termal Resort Hotel Nevşehir - Kozaklı Otelleri - Nevşehir | Dostur

Divaisib Termal Resort Hotel Nevşehir

Tatilinize Özel Fiyat Hesaplama
Hesapla
Divaisib Termal Resort Hotel, Erciyes ve Kapadokya'ya yakınlığı ile termal suyun mucizevi etkisini birleştirerek hem sağlık için hemde kültür seyehati amaçlı konaklayan misafirler için ideal bir alternatiftir.
Divaisib Termal Resort Hotel, Kozaklı mevkiinde, Seyfe Gölü'ne 80 km, Ürgüp Devlet Hastanesi'ne 86 km, Ürgüp Müzesi'ne 93 km, Nevşehir Kapadokya Havalimanı'na 88 km, Ankara'ya 275 km, Nevşehir Şehir Merkezi'ne 93 km, Kayseri Havalimanı'na 93 km uzaklıktadır.
Tesisin Standart odaları 35 m2 genişliğindedir. Odalarda, Minibar, Saç Kurutma Makinesi, Televizyon, Banyoda Telefon, WC, Banyoda geniş Küvet, Termal Su, Kablosuz İnternet Bağlantısı, Balkon bulunmaktadır. Zemin Laminant Parkedir.

Tesiste Sabah Kahvaltısı 08:00-10:00 ve Akşam Yemeği 19:00 - 21:00 saatleri arasında servis edilmektedir.
Kozaklı'nın Termal suyu yüksek iyon oranı mevcut volkanik özellikleriyle, başta Romatizmal rahatsızlıklar olmak üzere pek çok rahatsızlığa iyi gelmektedir. Bay/Bayan havuzlar ayrıdır.
Divaisib Termal Resort Hotelodalarına giriş saati 14.00'ten itibaren başlamaktadır. Odaları boşaltma saati ise en geç 12.00'dir. Tesise evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Çift olarak konaklayacak misafirler check in esnasında aile cüzdanlarını yanlarında bulundurmalılar.

dostur e-bülten’e üye olun,
indirim ve fırsatlardan anında haberiniz olsun

E-Posta ve SMS yoluyla kampanyalardan haberdar olmak istiyorum. Gizlilik İlkeleri ve Üyelik sözleşmesini okudum. ONAYLIYORUM


9597

%100
Güvenli Alışveriş