Bursa Suites Apart Hotel - Bursa Merkez Otelleri - Bursa | Dostur

Bursa Suites Apart Hotel

Tatilinize Özel Fiyat Hesaplama
Hesapla
Bir çok tarihsel kişilik ve efsaneye ev sahipliği yapmış, farklı medeniyetlerden izler barındıran şehrimiz Bursa'nın merkezinde hizmet veren Bursa Suites Apart Hotel, misafirlerinin bütün ihtiyaçları düşünülerek daire tipinde kurulan odaları ile bir çok tarihi mekana olan yakın konumuyla siz misafirlerine keyifli bir konaklama deneyimi sunuyor.
Bursa Suites Apart Hotel'e Bursa Otogar 9 km, Demirtaşpaşa İstasyonu 542 m, Gemport Limanı 26 km, Bursa Devlet Hastanesi 1 km uzaklıkta olup; Meridyen AVM 88 m, Tayyare Kültür Merkezi 273 m, Bursa Ulu Cami 600 m, Bursa Kent Müzesi 117 m, Uludağ Üniversitesi 18 km, Bursa Atatürk Stadyumu 4 km, Atatürk Heykeli 88 m, Hünkar Köşkü 957 m mesafededir.
Bursa Suites Apart Hotel Stüdyo, 1+1 ve 2+1 daire tipi odalarında Uydu yayını Lcd Tv, Minibar, Merkezi Isıtma, Banyo Wc, Saç kurutma, Telefon, Oturma Grubu, Kablosuz İnternet mevcut olup, zemin laminant parkedir.
Sadece Oda konaklamalarda tesis genelinde alınan bütün yiyecek ve içecekler ücretlidir.
Bursa Suites Apart Hotel odalarına giriş saati 14.00'ten itibaren başlamaktadır. Odaları boşaltma saati ise en geç 12.00'dir. Tesise evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Aile odaları ve bazı özel odalar haricinde diğer odalarda yapılan 2+2 ya da 3+1 konaklamalar ilave yatak eklenmesi sebebiyle sıkışıklığa sebep olabilir ve bu ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.

Çift olarak konaklayacak misafirler check in esnasında aile cüzdanlarını yanlarında bulundurmalılar.

dostur e-bülten’e üye olun,
indirim ve fırsatlardan anında haberiniz olsun

E-Posta ve SMS yoluyla kampanyalardan haberdar olmak istiyorum. Gizlilik İlkeleri ve Üyelik sözleşmesini okudum. ONAYLIYORUM


9597

%100
Güvenli Alışveriş