Bangkok Phuket Singapur Turu - Yurtdışı Turları | Dostur

Bangkok Phuket Singapur Turu

1. GÜN İSTANBUL - BANGKOK

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde  saat 18:00'da  buluşma. Pasaport, bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Türk  HavaYolları'nın TK64 sefer sayılı uçağı ile saat 20:55'de Bangkok'a hareket. Gece uçak yolculuğu.

2. GÜN BANGKOK

Yerel saat ile 09:45'deBangkok'a varış ve panoramik Bangkok şehir turu. Göreceğimiz yerler arasında; 46 metre uzunluğu ve 15 metre yüksekliği ile Yatan Budha, Altın Budha heykeli bulunan Wat Traimit tapınağı, Oturan Budha, Stupalar, Kraliyet Tapınağı Wat Pho, Parlamento Binası, DemokrasiMeydanı, Kraliyet Caddesi Turumuzun ardından Tayland ekonomisinde önemli yer tutanzümrüt, safir, yakut ve pırlanta gibi değerli taşların satış yeri olan ünlümücevher fabrikasını ziyaret ediyoruz. Turumuzun ardından otelimize transfer, odalara yerleşme ve serbest zaman. Arzueden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarakdüzenleyeceği Sea Food Market ve Pat-Pang Gece Pazarı turunakatılabilirler. Sea Food Market'de günlük olarak getirilen deniz ürünlerindenseçip, istediğiniz gibi pişirterek akşam yemeğinizi burada alabilirsiniz.Ardından Bangkok’un en meşhur pazarı olan ünlü markaların taklitürünlerinin bulunduğu Pat-Pong Gece Pazarına transfer ve alışverişiniz içinserbest zaman. Pazarlık yapmayı ihmal etmeyiniz. Turumuzun ardından otelimizetransfer ve geceleme otelimizde.

3. GÜN BANGKOK

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası tüm gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz Yüzen Çarşı ekstra turuna katılabilirler. Bu turumuzdaBangkok dışına çıkılarak, önce bir Hindistan cevizi çiftliği gezdikten sonra yüzlerce su kanalının arasındakurulan köylerin içinden özel teknemiz ile geçerek Yüzen Çarşı’nın bulunduğubölgeye geliyoruz. Yüzen Çarşı’da bir müddet alışveriş molası verdikten sonraTayland’da çok fazla miktarda yetiştirilen ve ihraç maddesi olan meşhur TeakAğacı atölyesini gezerek buradaki mobilyaların ve hediyelik eşyalarınyapımından satımına kadar geçen süreci görme imkânı bulacaksınız.Turumuzun ardından otelimizetransfer ve serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberinizin ekstra Kanallar turuna katılabilirler. Uzakdoğu'nun Venedik'i diye bilinen Bangkok'da yapacağımız bu turumuzda Tayland'lıların kanallar üzerindeki yaşamına şahit olacaksınız. Turumuzun ardından otelimize transfer.Geceleme otelimizde.

4. GÜN BANGKOK - PHUKET

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası belirtilen saatte buluşma ve havaalanına transfer. Check-in işlemlerinden sonra yerel havayolları ile Phuket'e hareket varışımızın ardından otelimize transfer ve dinlenme için serbest zaman. Akşam arzu eden misafirlerimiz ile ekstra Fantasea Turu. Phuket'in en meşhur kabare gösterisi olan bu şovda; havada bale yapan dansçılar, özel efektler, akrobasi izleyebileceksiniz. Geceleme otelimizde.

5. GÜN PHUKET

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası tüm gün serbest program. Arzu eden misafirlerimiz ekstra James Bond Adası turuna katılabilirler. Öğleden sonra yemek sonrası yüzüp güneşlenmek için gideceğimiz adada serbest zaman. Geceleme otelimizde.

6. GÜN PHUKET

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra Phi Phi Adası turuna katılabilirler. Tayland'ın en egzotik adasına sürat tekneleri ile gidiyoruz. Maymun plajında Makak maymunları görüp binlerce renkli balıklarla yüzme imkanı. Geceleme otelimizde.

7. GÜN PHUKET - SİNGAPUR

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası belirtilen saatte havaalanına transfer. Yerel havayolları ile Singapur'a hareket. Varışımızın ardından panoramik Singapur şehir turu. Meclis, Opera ve Mahkeme Binaları, Merlion Heykeli, Çin Mahallesi göreceğimiz yerler arasında. Gezimiz sonrasında otelimize transfer yerleşme ve serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra Sentosa Adası turuna katılabilirler. Singapur'a bir köprü ile bağlı olan bu adaya teleferik ile ulaşıyoruz. İngilizlerin askeri üs olarak kullandığı bu adada içinde plajlar, spor alanları, sualtı akvaryumu, eğlence merkezleri bulunmaktadır. Geceleme otelimizde.


8. GÜN SİNGAPUR - İSTANBUL

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve transfer zamanına kadar serbest zaman. Havaalanına transfer ve Türk Havayollarının TK 55 sefer sayılı uçağı ile saat 23:40'da İstanbul'a hareket. Geceleme uçakta.

9. GÜN İSTANBUL

Sabah saat 09:45'de İstanbul'a varış ve turumuzun sonu.
 Tur Programını Yazdır

dostur e-bülten’e üye olun,
indirim ve fırsatlardan anında haberiniz olsun

E-Posta ve SMS yoluyla kampanyalardan haberdar olmak istiyorum. Gizlilik İlkeleri ve Üyelik sözleşmesini okudum. ONAYLIYORUM


9597

%100
Güvenli Alışveriş