Bangkok Pattaya Turu - Yurtdışı Turları | Dostur

Bangkok Pattaya Turu

1. GÜN İSTANBUL - BANGKOK

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali Dostur kontuarı önünde saat 12:00'da buluşma. Pasaport,bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Etihad  Havayolları'nın EY98 tarifeli seferi ile saat 14:10'da Bangkok'a hareket. Saat 19:55'de Abu Dhabi'ye varış ve uçak değiştirerek saat 21:35'te Bangkok'a hareket. Gece uçak yolculuğu.

2. GÜN BANGKOK

Yerel saat ile 06:35'de Bangkok'a varış ve panoramik Bangkok şehir turu. Göreceğimiz yerler arasında; 46 metre uzunluğu ve 15 metre yüksekliği ile Yatan Budha, Altın Budha heykeli bulunan Wat Traimit tapınağı, Oturan Budha, Stupalar, Kraliyet Tapınağı Wat Pho, Parlamento Binası, Demokrasi Meydanı, Kraliyet Caddesi Turumuzun ardından Tayland ekonomisinde önemli yer tutanzümrüt, safir, yakut ve pırlanta gibi değerli taşların satış yeri olan ünlümücevher fabrikasını ziyaret ediyoruz. Turumuzun ardından otelimize transfer, odalara yerleşme ve serbest zaman. Arzueden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Sea Food Market ve Pat-Pang Gece Pazarı turuna katılabilirler. Sea Food Market'de günlük olarak getirilen deniz ürünlerinden seçip, istediğiniz gibi pişirterek akşam yemeğinizi burada alabilirsiniz.Ardından Bangkok’un en meşhur pazarı olan ünlü markaların taklit ürünlerinin bulunduğu Pat-Pong Gece Pazarına transfer ve alışverişiniz için serbest zaman. Pazarlık yapmayı ihmal etmeyiniz. Turumuzun ardından otelimize transfer ve geceleme otelimizde.

3. GÜN BANGKOK

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası tüm gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz Yüzen Çarşı ekstra turuna katılabilirler. Bu turumuzdaBangkok dışına çıkılarak, önce bir Hindistan cevizi çiftliği gezdikten sonra yüzlerce su kanalının arasındakurulan köylerin içinden özel teknemiz ile geçerek Yüzen Çarşı’nın bulunduğubölgeye geliyoruz. Yüzen Çarşı’da bir müddet alışveriş molası verdikten sonraTayland’da çok fazla miktarda yetiştirilen ve ihraç maddesi olan meşhur TeakAğacı atölyesini gezerek buradaki mobilyaların ve hediyelik eşyalarınyapımından satımına kadar geçen süreci görme imkânı bulacaksınız.Turumuzun ardından otelimizetransfer ve serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberinizin ekstra Kanallar turuna katılabilirler. Uzakdoğu'nun Venedik'i diye bilinen Bangkok'da yapacağımız bu turumuzda Tayland'lıların kanallar üzerindeki yaşamına şahit olacaksınız. Turumuzun ardından otelimize transfer.Geceleme otelimizde.

4. GÜN BANGKOK - PATTAYA

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası Pattaya'ya hareket. Varışımızın ardından otelimize yerleşme. Arzu eden misafirlerimiz ekstra Timsah Çiftliği turuna katılabilirler.Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra Alcazar Show'a katılabilirler. Geceleme otelimizde.

5. GÜN PATTAYA

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası tüm gün serbest program. Arzu eden misafirlerimiz ekstra Mercan Adası turuna katılabilirler.Özel sürat tekneleri ile palmiye ağaçları, beyaz kumsalı ile bütün gün denizin keyfini çıkarabileceğiniz Mercan adasında öğle yemeğini de alıyoruz. Geceleme otelimizde.

6. GÜN PATTAYA

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra Nong Nooch Tropik Bahçe turuna katılabilirler. Öğleden sonra arzu eden misafirlerimiz ekstra Fil Safarisi turuna katılabilirler. Geceleme otelimizde.

7. GÜN PATTAYA - İSTANBUL

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası otobüslerimiz ile Bangkok Havaalanına transfer oluyoruz. Bilet ve pasaport işlemlerinden sonra Etihad havayolları Abu Dhabi aktarmalı olarak İstanbul'a hareket. Gece uçak yolculuğu.

8. GÜN İSTANBUL

Saat 13:20'de İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanına varış ve turumuzun sonu.
 Tur Programını Yazdır

dostur e-bülten’e üye olun,
indirim ve fırsatlardan anında haberiniz olsun

E-Posta ve SMS yoluyla kampanyalardan haberdar olmak istiyorum. Gizlilik İlkeleri ve Üyelik sözleşmesini okudum. ONAYLIYORUM


9597

%100
Güvenli Alışveriş