Asya Pamukçu Termal Balıkesir - Balıkesir Merkez Otelleri - Balıkesir | Dostur

Asya Pamukçu Termal Balıkesir

Tatilinize Özel Fiyat Hesaplama
Hesapla
Asya Pamukçu Termal Pamukçu mevkinde yer alıyor çağdaş dizaynı ile şık dekore edilmiş toplamda 87 odası ile hizmet vermektedir.
Asya Pamukçu Termal Balıkesir, Pamukçu merkezde bulunuyor. Tesis, havaalanına 165 km, şehir merkezine 15 km mesafededir.
Asya Pamukçu Termal, standart odalarda Çay - Kahve Set, Emanet Kasa, Halı Kaplı Zemin, İnternet, Mini Bar, Split Klima, Telefon mevcut.
Yarım pansiyon konaklamalarda,sabah ve akşam yemekleri dışında alınan yiyecekler ücretli. Tesis genelinde alınan tüm içecekler ücretli.
Tesisin Termal Bölümü, Açık Termal Havuz, Açık Çocuk Havuzu, Kapalı Çocuk Havuzu, Bay Kapalı Terapi Havuzu, Bayan Kapalı Terapi Havuzu mevcuttur.
Romatizmal hastalıklar,
Kronik bel ağrısı,
Kadın hastalıkları,
Sinirsel (stres ve strese bağlı) hastalıklar,
Deri hastalıkları,
Metabolizma (beslenme) bozuklukları,
Böbrek ve idrar yolu hastalıkları,
Mide, bağırsak, safra kesesi hastalıkları,
Kireçleme, kemik ve eklem hastalıkları,
Hastalık ve ameliyat sonrası rahatsızlıklar.
Asya Pamukçu Termal odalarına giriş saati 14.00'ten itibaren başlamaktadır. Odaları boşaltma saati ise en geç 12.00'dir. Tesise evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Bay ve bayan ayrı türk hamamı bulunmaktadır.

dostur e-bülten’e üye olun,
indirim ve fırsatlardan anında haberiniz olsun

E-Posta ve SMS yoluyla kampanyalardan haberdar olmak istiyorum. Gizlilik İlkeleri ve Üyelik sözleşmesini okudum. ONAYLIYORUM


9597

%100
Güvenli Alışveriş