Anadolu Hotels Esenboğa Termal - Çankaya Otelleri - Ankara | Dostur

Anadolu Hotels Esenboğa Termal

Tatilinize Özel Fiyat Hesaplama
Hesapla
Anadolu Hotels Esenboğa Termal,Uluslararası Havaalanı'na 3 km mesafede yer alıyor. Tesisde büyük bir Su Parkı, kaliteli yemek restoranı ve kapsamlı spa tesisleri bulunuyor. Tesis toplamda 354 odası ile güzel bir tatil imkanı sunuyor.
Anadolu Hotels Esenboğa Termal, Tren garı 7 km, Şehir merkezine 27 km, Hava alanına 3 km mesafededir.
Anadolu Hotels Esenboğa Termal standart odalar 6 metrekare büyüklüğünde olan odalarda saç kurutma makinesi, internet, minibar, emanet kasa, telefon, klima, 24 saat oda servisi, balkon LCD tv mevcuttur. Zemin halı kaplamadır.
Otelde sabah kahvaltısı 07:00-10:00 saatleri arasında servis edilmektedir.
Sabah kahvaltısı dışında alınan tüm yiyecekler ücretli olup, tesis genelinde alınan tüm içecekler ücretlidir.
Termal suyun faydaları, Romatizma, Romatoit Artrit (Ateşli romatizma hastalıkları), Nevraji (Sinir boyunca yayılan iltihaplar), Nevrit (Sinir ucu iltihapları), Polinevrit (Birden fazla sinirin iltihapları), Tendinit (Tenden zedelenmesi), Pariatrit (Eklem zan iltihabı), Artroz (Eklem kireçlenmeleri), Selulit (Yumuşak doku romatizması), Siyatik (Siyatik sinirinin sıkışması), Spondilit (Omurganın kireçlenmesi), Mialji (Kas ağrıları), Kadın hhastalıkları (Kronik dönemlerde), Polip sekeli (Çocuk felci sekeli), Hemipleji (Vücudun her her tarafının felci), Parapleji (Her iki alt ekstremitenin felci), Kırık - Çıkık sekelleri, Kazalardan ve ameliyatlardan kalan sekeller, Ruh, yorgunluklar, Dimağ yorgunluğu, Bağırsak hastalıkları, Böbreklerdeki taş ve kumların düşürülmesi, Cilt ve deri hastalıkları tedavisinde kullanılmaktadır.
Anadolu Hotels Esenboğa Termal odalarına giriş saati 14.00'ten itibaren başlamaktadır. Odaları boşaltma saati ise en geç 12.00'dir. Tesise evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Tesiste oda kahvaltı konaklamalar çıkış günü sabah kahvaltısı ile son bulur.

dostur e-bülten’e üye olun,
indirim ve fırsatlardan anında haberiniz olsun

E-Posta ve SMS yoluyla kampanyalardan haberdar olmak istiyorum. Gizlilik İlkeleri ve Üyelik sözleşmesini okudum. ONAYLIYORUM


9597

%100
Güvenli Alışveriş