Adrina Termal Health Balıkesir - Edremit Otelleri - Balıkesir | Dostur

Adrina Termal Health Balıkesir

Tatilinize Özel Fiyat Hesaplama
Hesapla
Adrina Termal Health denize sıfır konumda masmavi denizi ve şık dekore edilmiş 246 odası bulunuyor ve konforlu odalarında huzurlu bir tatil seçeneği sunuyor.
Adrina Termal Health, Akçay merkeze 3 km, Edremit merkeze 7 km, Edremit Körfez Havalimanı'na 18 km, Balıkesir şehir merkezine 80 km mesafededir.
Adrina Termal Health Odaları 26 m² büyüklüğünde ve Odalarda çift kişilik tek yatak ve açılır kapanır kanepe bulunuyor.
Yarım pansiyon konaklamalarda,sabah ve akşam yemekleri dışında alınan yiyecekler ücretli. Tesis genelinde alınan tüm içecekler ücretli.
Denize sıfır konumdaki tesisin iskelesi ve 100 m uzunluğunda özel plajı bulunuyor. Tesiste, plaj şemsiyesi ve havlu ücretsiz olarak veriliyor.
Tesisin 5.000 m²'lik alana kurulu spa ve wellness bölümünde; Türk hamamı, sauna, jakuzi, termal havuz ve masaj hizmeti gibi olanakları bulunuyor. Termal alanda kaymaz terlik ücretli; havlu, sabun ve bone ise ücretsiz olarak veriliyor. Termal havuzlar kullanılırken bone takmak zorunlu. Tesiste kapalı yüzme havuzu bulunmuyor. Yaz döneminde, havuz ve plajda kişi başı günlük bir adet havlu belirtilen dağıtım saatlerinde veriliyor. Termal su yalnızca termal ıslak alanda bulunuyor, odalarda termal su bulunmuyor.
Adrina Termal Health odalarına giriş saati 14.00'ten itibaren başlamaktadır. Odaları boşaltma saati ise en geç 12.00'dir. Tesise evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlı olarak değişiklik göstermektedir.
Tesiste kullanıma açık tek havuz (karma havuz) bulunuyor.
Sağlık, hijyen ve güvenlik amacıyla 7 yaş altındaki çocukların termal havuz ve ıslak alan kullanımına izin verilmiyor. Çocuk bezi gibi materyalleri kullanmak durumunda olan çocuklar, termal havuzlara ve açık yüzme havuzuna kabul edilmiyor. Sadece kış döneminde odalarda bornoz bulunmakta olup yaz döneminde bulunmuyor.

dostur e-bülten’e üye olun,
indirim ve fırsatlardan anında haberiniz olsun

E-Posta ve SMS yoluyla kampanyalardan haberdar olmak istiyorum. Gizlilik İlkeleri ve Üyelik sözleşmesini okudum. ONAYLIYORUM


9597

%100
Güvenli Alışveriş