Adramis Termal Hotel Balıkesir - Edremit Otelleri - Balıkesir | Dostur

Adramis Termal Hotel Balıkesir

Tatilinize Özel Fiyat Hesaplama
Hesapla
Adramis Thermal Edremit mevkide yer alıyor. Tesisin şık dekore edilmiş toplamda 66 odası mevcut olup keyif dolu rahat bir tatil imkanı sunmaktadır.
Adramis Thermal Edremit Körfez Havalimanı 3 km, Edremit Otogarı 6 km, Edremit Şehir Merkezi 6 km
Balıkesir Koca Seyit Havalimanı 3 km, Alışveriş Merkezi Kipa AVM 10 km mesafededir.
Adramis Thermal İki Kişilik Standart Odalar 20 m² büyüklüğünde ve Odalarda çift kişilik tek yatak bulunuyor. Üç Kişilik Standart Odalar 30 m² büyüklüğündedir. Odalarda çift kişilik tekk yatak ve tek kişilik tek yatak bulunuyor.
Yarım pansiyon konaklamalarda,sabah ve akşam yemekleri dışında alınan yiyecekler ücretli. Tesis genelinde alınan tüm içecekler ücretli. Kahvaltı 07.00-10.00 Akşam Yemeği 19.00-21.00 da servis ediliyor.
Tesisin termal bölümü, Açık Termal Havuz, Kapalı Termal Havuz, Sauna, Hamam, Buhar Odası mevcuttur.
Romatizma, Romatoit Artrit (Ateşli romatizma hastalıkları), Nevraji (Sinir boyunca yayılan iltihaplar), Nevrit (Sinir ucu iltihapları), Polinevrit (Birden fazla sinirin iltihapları), Tendinit (Tenden zedelenmesi), Pariatrit (Eklem zan iltihabı), Artroz (Eklem kireçlenmeleri), Selulit (Yumuşak doku romatizması), Siyatik (Siyatik sinirinin sıkışması), Spondilit (Omurganın kireçlenmesi), Mialji (Kas ağrıları), Kadın hhastalıkları (Kronik dönemlerde), Polip sekeli (Çocuk felci sekeli), Hemipleji (Vücudun her her tarafının felci), Parapleji (Her iki alt ekstremitenin felci), Kırık - Çıkık sekelleri, Kazalardan ve ameliyatlardan kalan sekeller, Ruh, yorgunluklar, Dimağ yorgunluğu, Bağırsak hastalıkları, Böbreklerdeki taş ve kumların düşürülmesi, Cilt ve deri hastalıkları tedavisinde kullanılmaktadır.
Adramis Thermal odalarına giriş saati 14.00'ten itibaren başlamaktadır. Odaları boşaltma saati ise en geç 12.00'dir. Tesise evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

dostur e-bülten’e üye olun,
indirim ve fırsatlardan anında haberiniz olsun

E-Posta ve SMS yoluyla kampanyalardan haberdar olmak istiyorum. Gizlilik İlkeleri ve Üyelik sözleşmesini okudum. ONAYLIYORUM


9597

%100
Güvenli Alışveriş